Hotel Paradise se vrací do Česka v dánské verzi !

Červenec 2012

Tak chcete nebo ne ???

29. července 2012 v 21:27
Máte poslední možnost napsat do komentářů jestli stojíte o to aby byl blog aktivní.PIŠTE.

Závisláci.

28. července 2012 v 15:07
Lidi nechápu vás.Hotel paradise už dávno skončil a už je to minulost.Nikdo se už o to nezajímá.Vyjímkou jsou teda závisláci kteří nemají žádné přátelé a jen sedí u pc.Myslím tím např. Miro Košičan B. << To je FB závislák. A dále tím třeba myslím Šárku ENTLICHOVOU.... Ale tak ppokud váss to baví tak si tím žíjte no ,ale radši byste si měli hledat přátelé v realitě.S blogem je ámen.Hp je minulost a já se tím už nebudu zaobývat.

Vyhrála Nela podvodem ?

16. července 2012 v 1:47
Po celém iternetu se šíří informace o tom že by Nela Slováková měla Hotel Paradise vyhrát podvodem.Ta zase tvrdí že podváděl její bývalý spoluhráč Viktor (Gino).Nela se prý měla blízce spřátelit s jednou ze členek štábu.Díky jejich přátelství prý členka štábu zmanipulovala výsledky.A jak že měl podvádět Viktor jak tvrdila Nela ? Prý byl nějakým způsobem domluvený s telefonímy operátory.Nic z obou verzí se ale nepotvrdilo a vy pokud chcete se k tomuto incidentu můžete vyjádřit.

Facebook stránka (Nela,Niky,Dája) Dejte Like !! :)

12. července 2012 v 23:36
<<< Prosíme vás o kliknutí na To se mi líbí na stránce > http://www.facebook.com/NelaNiky

http://www.facebook.com/NelaNiky <<<<<< Lajkujte ! Děkujeme ! :)


Bude vám Hotel Paradise scházet ?

7. července 2012 v 15:30
Show je za námi.Tři měsíce jsme sledovali život 29 lidí v luxusním hotelu v Dominikánské republice.Bohužel ty tři měsíce utekly jako voda a my už máme po finále.Celou show a padesát tisíc eur vyhrála Nela Slováková.Nela Slováková spolu s Nikol Trojanovou byli v HP jediné od samého začátku.Ačkoĺi si myslím že je jisté že tv.Joj a Prima druhou řadu Hotelu Paradise nenasadí(Z důvodů že první řada je stála moc peněz,strácely diváky apod.)Ptám se. Bude vám reality show Hotel Paradise chybět ?Kdo bez reality show nemůže žít tak může sledovat konkuřenční show Farma která mě ale moc nezaujala.

Shrnutí blogu

7. července 2012 v 13:00
  • Na blog bylo přidáno celkem 100 článků
  • Na blog jste napsali přesně 860 komentářů
  • V anketě jste nahlasovali více jak 1300 hlasů
  • Na blogu byl třikrát změněn vzhled
  • Návštěvnost se pohybovala okolo 800-1100 a den
Pokud se ptáte jak to bude s blogem dál ... V blogu budeme pokračovat ! Ale určitě tu bude malá aktivnost ... Ale opravdu to nebude zas tak strašné.Na blog choďte dál.Těšíme se na vás.

Hotel Paradise - Finále celý díl ke shlédnutí

6. července 2012 v 22:39
Dejte nám Like na naší stránku ! >http://www.facebook.com/NelaNiky Děkujeme ! :)
Kdo jste prošvihl finále a chtěly byste ho vidět máte jěště šanci !

Enjoy ! A kdo neví tak pořádí bylo - 1.)Nela(vítěz),2.)Viktor,3.)Nikol,4.)Rocky,5)Martin,6)Lenka

Hotel Paradise vyhrála Nela !!

6. července 2012 v 21:16
Nela Slováková
Celý Hotel Paradise a k tomu 50 000 euro vyhrála NELA !! :)

/ČLÁNEK BUDE DOPLŇEN/

Finálové hlasování

6. července 2012 v 9:29
Jak už asi víte finálovými dvojicemi se stali LENKA + MARTIN; NIKOL + GINO; NELA + ROCKY. Ale od teď už nebudou rozhodovat páry, teď už je tam každý sám za sebe. A vy můžete ode dneška do večera hlasovat : posílejte SMS (z ČR) na číslo 906 02 10 a do zprávy napište číselný kód, který má každý finalista :
Lenka - 9959 , Martin - 9960 , Nikol - 9967 , Gino - 9970 , Nela - 9963 , Rocky - 9964
Pošlete hlas svému oblíbencovi/oblíbenkyni a nezapomeňte se dnes v 19.40 na Prima Love dívat na živý přenos Finále ! :)

Kdo vyhraje ?

5. července 2012 v 22:12
Hotel Paradise se už rychle blíží ke konci a nám už by měl být za necelých 24 hodin zveřejněn vítěz. Podle mě si vítězství z kluků nejvíce zaslouží Gino a Rocky a z holek samozřejmě Niky či Nela, ale toto je jen můj osobní názor a nikomu ho samozřejmě nevnucuji, ale podle mě by to tak mělo být. Rozhodně by podle mě neměl vyhrát Lukáš nebo Mája, protože jsou v soutěži nejkratší dobu a docela by mě naštvalo kdyby vyhrál Lukáš, který mlátí holky a v Hotelu Paradise jen machruje, nad Nelou, která je uznávaná jako královna Ráje a stresuje se tam už od začátku. Vítěz obdrží 50 000 euro, takže si myslím, že o takovouto hodnotnou cenu bude každý tvrdě bojovat.
Kdo by má největší pravděpodobnost vyhrát podle Vás ? Piště do komentářů ! :)