Hotel Paradise se vrací do Česka v dánské verzi !

Červen 2012

Agresor Lukáš

30. června 2012 v 16:03

Včera to bylo docela drsné ! Lukáš a Mirek se hádali s Májou. A tu najednou Mája narazila na Lukášův věk, řekla : ''Jako kolik ti je ?! 27 ? '' a on na to : ''Jo jako je mi 27 ! Jako budeš narážet na můj věk ? Aby se najednou večer nezhasli světla a ty jsi se neprobudila s monoklem ! '' , ona : ''A jako od koho ? '' a on : ''Od koho asi, od zoubkový víly ! '' . Máju to s tím monoklem dost zarazilo. Hned potom to začli všichni řešit, hlavně : Martin, Mirek, Gino. Teď už Mája k Lukášovi ztratila veškerou důvěru a při nejbližším párováním hodlá Lukáše vyměnit.

Finále Hotelu Paradise bude 6.7

29. června 2012 v 22:48
Ano ,už je to i v programech.Finále Hotelu Paradise bude příští pátek.Tedy 6.7.2012.V 19:50 na programu Prima Love poběží 10-ti minutový "Dokument" s názvem Okamžiky před finále.A ve 20:00 to vypukne.Velké finále s se čtyřmi finalisty (dvěma páry).Nela-Rocky,Nikol-Gino.Finále Hotelu Paradise poběží pouze chabou hodinu a patnáct minut.Myslím že je to divné.Ať už šlo o finále vyvolených,big brothera či občejných soutěží jako je hlas apod.Finále bývali aspoň do 23:30.Ale prima s jojkou to chtějí narvat do hodiny a čtvrt.Paráda.Opravdu úžasný rozloučení s celým Hp ;)) (Ironie - pro dementy)

Nová spoluhráčka Marie Nyczová,Nový spoluhráč Lukáš Kracík

28. června 2012 v 19:47
Ikdyž jsme nedávno psali o tom že po Denisovy Csinovy do Hotelu Paradise nikdo nepříjde,přece jen přišel.A né jeden člověk ! Do dveří Hotelu Paradise vstoupil muž a žena.Všichni byli moc překvapení,protože přichod nového (nových) hráčů nečekali.Mě tito nováčci nijak extra nezaujali.

A co vás ?


Pravé facebooky všech soutěžících

26. června 2012 v 23:39

Sestry Trojanovy jsou zadané !

26. června 2012 v 20:29
Ano,je to tak.Sestry Nikol Trojanová a Daniela Trojanová jsou zadané.Jejich partnery všichni dobře znáte ! Díváte se na ně totiž každý den v Tv.Ano Nikol s Ginem a v noci v ráji přiznali že v reálu jsou spolu.To je ale páreček.Další šok přišel dnes když jeden internetový bulvár uveřejnil informaci o tom že Daniela už je také zadaná.Jejím partnerem v reálném životě je Martin Klušák ! Tak doufejme že to oboum párům do finále vydrží.
Jaký máte na páry názor ?

Kdo vyhraje Hotel Paradise ?

23. června 2012 v 11:19
Určitě všem vrtá hlavou kdo vlastně ten Hotel Paradise vyhraje.Někdo tvrdí že finále už bylo protože soutěžící už jsou doma.Ano soutěžící doma jsou ,ale finále se teprve bude točit v Bratislavských ateliérech.Podle jednoho známého bulváru budou finálové dvojice Gino-Niky,Nela-Rocky a tomu i věřím ,dokonce to vím.A teď který z těchto párů vyhraje ? +Info k párování - v nejbližší době by měly při párování vypadávat celé páry !!!
Komu přejete víteztví ? Jaký máte názor na vypadávání celých párů ?

Míra se vtírá !

21. června 2012 v 20:43
Potom, co Mirek všem lhal ztratil Nelu. Ta už s ním nechce nic mít a vyhýbá se mu. Jenže Mirek má Nelu pořád rád a chce ji za partnerku, ale myslím, že toto už se snad nikdy nestane! Mirek říká, že ví že udělal chybu a přiznává to, ale je mu to líto. Ale přijde mi vážně ponižující jak Nelče leze do zadku. Ale to je jen můj názor.
Co myslíte vy ? Bude ještě někdy Nela a Mirek spolu v páru ?


ROCKY vs. GINO

21. června 2012 v 19:45
Poslední dobou se Rocky stáhl do ústraní. Proč ? - protože čeká na chybu od Viktora, jakmile Gino udělá nějakou chybu, tak Rocky uvidí svoji šanci a bude se ho snažit přede všemi potopit.V tomto taktizování mu pomáhá Martin, Mirek a Mišo. Gino je teď šťastný s Niky a moc neřeší žádné taktiky. Ale Rocky si to v tý svý Olomoucký palici pěkně promýšlí. Jsem teda zvědavá jestli na Gina nějakou špínu najde.
Kdo myslíte, že je lepší ROCKY nebo GINO ?


Nadržená Rusalka - Lenka

21. června 2012 v 19:27
Jak jste si mohli všimnout Lenka je asi nejnenáviděnější holkou z Hotelu Paradise. Nikdo ji nemá rád, ani její partner Mišo. Docela ho lituju, že musí být s takovou fúrií na pokoji. Ale někdy ho moc nechápu, protože říkal jak je nechutná a ošklivá, dokonce ji nazval ''Nadrženou Rusalkou'', ale když večer leželi v posteli, tak se od ní nechal hladit a škrábat na zádech. Daniela a Dominika říkali, že jim je někdy Lenky až líto, protože se nemá o koho opřít, mě je jí také líto. Ale to nic nemění na tom, že je mi pořád nesympatická a chci aby vypadla !

Nový spoluhráč Denis Csino

21. června 2012 v 15:18
Tak jak jsme již psali se stalo,do Hotelu Paradise zavítal Denis Csino ! Je zároveň poslední nováček.Od teď se už totiž bude jen vypadávat a nikdo nový už přicházet nebude.Zaroveň i vím že Denis vypadne a nedostane se do finále protože finálové dvojice podle jednoho známého bulváru mají být
Nikol-Gino,Rocky-Nela

Jak na vás působí Denis ?