Hotel Paradise se vrací do Česka v dánské verzi !

Květen 2012

Konec velkého přátelství ?!

29. května 2012 v 20:41
Vypadá to že nekonečné kamarádství Nely a Niky skončí. Nela je totiž na Nikolu naštvaná. Niky neví proč a Nela jí to nechce říct. Padla i docela drsná slova jako : ''Tak to už se nemusíme kamarádit vůbec, ne ?'' Jsem zvědavá jak to dopadne, protože si neumím představit Hotel Paradise bez jejich přátelství. Ale jak zní staré dobré pravidlo : ''V Ráji je možné všechno !''
Myslíte si že toto přátelství skončí ?

Nový spoluhráč Miroslav Kančí

27. května 2012 v 12:38
Do ráje byl měl přijít nový spoluhráč!A to holohlavý Miroslav Kančí.Pokud jde o nějaké informace.Je mu 21 let.Studuje obor veřejná práva.A má závislost na vodní dýmce.Krom toho také poslouchá Justina Timberlaka a stejně jako mě ho zaujala reality show Vyvolení.Tak uvidíme jaký bude a jaký názor si na něj všichni uděláme.
Co váš názor na první pohled ?

Z Ráje vypadla Natália !!

26. května 2012 v 12:11
Tak ... a Rocky má po sexu.Tentokrát musela ráj opustit Natália Šestáková.Mě osobně to nemrzí vůbec.Jelikož za jednoho kluka se měly postavit dvě holky.To se stalo.Za Gina se postavila Natália a Nikolka.Gino si vybral Nikol a tím vyřadil Natálii.Martin a Gino pak Nikče vyčítaly co udělala a prý právě ukázala že je opravdu velká hráčka.A co ? Vždyť je ve hře ! A stejně celého to Rockyho stesknení se mi zdá že se točí jen kolem toho sexu.
Váš názor ?

Mišo a Niky ?!

22. května 2012 v 20:11
V posledních dnech se Nikola nějak má k Michalovi. Nevím jak to má Michal , ale podle mě je to od Nikči upřímné.Niky chodí pořád za Michalem na pokoj a tam spolu laškují ! Ale Nikola cítí i nějakou zodpovědnost za Nika, doposud s ním měla výborný vztah a oboum to vyhovovalo. Jsem zvědavá jak to dopadne v zítřejším párování.
A jaký máte názor vy, myslíte, že spolu budou v páru ?


Vypadne Nela ?

20. května 2012 v 12:56
Uběhly dva týdny a Nela to má zase nahnuté.Do ráje přišly dvě nové hráčky Dominika a Lívia a protože Dominice se nejvíce líbí Nelin partner Martin je Nela ve velkém ohrožení.Každopádně Nela s Martinem být nechce.To jste mohli vidět v pátečním díle.Martin dokonce dostal podmínku za surové držení slabší osoby (Nely).Nakonec musel lést do svého pokoje oknem a spal na přistavěném lehátku vedle postele.Nenávist?Uvidíme jak se vše vyvine.A taky uvidíme jestli Nela vypadne.Já doufám že ne.

Nerozhodný Rocky !

19. května 2012 v 14:28
Když už měl Rocky Natalie dost objevila se nová dívka Danča, která se mu zalíbila a skončilo to tím že si ho vabrala na dalším párování. Rocky pak Danielce sliboval hory, doly a říkal jí jak moc jí má rád. Ale poté se mu ais zase zalíbila Natalie a začal se sní líbat, to samozřejmě Danielu nenechalo chladnou a začala to vše řešit. Nejdříve mu ani nechtěla odpustit, ale nakonec tak učinila a zdálo se být vše zase v pořádku. Ale to jen do té chvíle dokud se Rockymu nezačalo stýskat po sexu ! Takže Rocky má teď v plánu vrátit se k Natale a chůdák Danielka se cítí provinile a je jí líto co se stalo...
Jaký máte názor vy ? Kdo myslíte, že je lepší DANIELKA či NATALIE ?


Chce to nový vzhled

19. května 2012 v 13:42
Design co je na blogu teď je tu už dost dlouho a jsou na něm i soutěžící které už dávno vypadly.Přes víkend se budu snažit vytvořit něco nového :) Zase bude asi jen s holkama.Nevím co vytvořím ale už tam nebudu dávat ani Zuzu Plačkovou ani Lenku Hovorkovou ... Prostě se nechte překvapit.A i já se nechám :D Zatím se mějte :) Dnes jěště čekejte článek asi o vyřazování :)

Do Hotelu Paradise přichází Dominika a Lívia

17. května 2012 v 17:27
Do Hotelu Paradise příjdou dvě nové tváře Dominika Kukaňová a Lívia Cirmanová.
Obě jsou to slovenky.My jejich přichod uvidímě buď dnes nebo až zítra.
Mě osobně příjdou divné ale všichni můžeme mít jiný názor.
Většinu diváků tyto dvě taky moc nezaujaly.
Názor ?

Natáčení Hotelu Paradise končí ! Do vily vběhla majitelka s pistolí !

15. května 2012 v 21:27
Ano čtete správně.Natáčení reality show Hotel Paradise muselo být předběžně ukončeno ! Vila ve které soutěžící žijí je na prodej.Majitelka do vily vběhla s tím ať okamžitě opustí celý štáb Primy a Joj její pozemek.Štáb se snažil s paní nějak domluvit ale ona pořád jen křičela.Nakonec odešla a vrátila se zpět s pistolí.To už štáb poslechl a začal věci balit ! Protože díly jsou přetočené hodně dopředu ... diváci se nemají čeho bát.Štáb nestihl dotočit polední týden.Ale nezoufejte štáb prý s vyhnáním z vily počítal a pronajal již jiné místo kde bude show dokončena.Celý štáb je prý v bezpěčí ve Vídni.

Kdo dnes vypadne ? Tomáš !

15. května 2012 v 14:45
V poslední době je v Hotelu Paradise opravdu hustá atmosféra.Samé hádky a skoro všichni jsou proti Tomášovi.Dokonce i Mišo který má imunitu.Vyhodí Tomáše ? Ano ! Podle zdroje čas.sk by z Hotelu Paradise měl vypadnout Tomáš a další týden Jana ! Věřte si či ne ale potom budete koukat.Čas.sk už hodně dopředu psal že vypadne Tereza a stalo se.Tak proč nevěřit ?