Hotel Paradise se vrací do Česka v dánské verzi !

Duben 2012

Jak dopadne dnešní vyřazování ?

30. dubna 2012 v 16:54
Dnešní vyřazování si myslím že bude docela hodně drsné..jelikož se v pátek snažili být všichni proti Ginovi...podle mě by měl vypadnout on !! ..ale všechno je jen na Martinovi..ale ten podle mě nemá o čem přemýšlet, když o něm Gino roznáší pomluvy...Martin mě totiž přijde docela fajn..je mi sympatický..vůbec mi nepřijde jako 'Blbej, Namyšlenej Polda' !!..Takže přeju Martinovi aby se rozhodl správně !! :)
Jaký máte názor vy ? ..Kdo by podle Vás měl vypadnout ?

Spiknutí proti Viktorovi (Ginovi)

29. dubna 2012 v 9:03
Páteční Bermudský trojúhelník byl plný hádek.Spíše tedy výměny názorů.Všechny otázky byli skoro všechny otázky byli položeny Viktorovi.Byli tam ale i otázky pro všechny.Např.Kdo je podle vás největší manipulátor ? A v tu chvíly to začalo.Všichni začaly označovat Viktora.Potom se začalo řešit to že je falešný a že si neumí přiznat to co doopravdy řekl.Rocky to nazval že si "Sere do huby".Řešilo se to že prý měl Viktor říct o Martinovy že je to "BLBEJ NAMYŠLENEJ POLICAJT" Viktor to okamžitě začal vyvracet že řekl sice že Martin je "namyšlenej"Ale rozhodně né že je blbej polda.

Jaký máte názor vy ? Na jáké straně jste ?

Moc se omlouváme

28. dubna 2012 v 21:49
Moc se omlouváme že tu teď od čtvrtka nebyli články ,ale může za to blog.cz protože na hl. stránce nám to furt ukazuje chyba serveru ... tak snad už to budev pohodě ... Zítra bude článek jen možná jelikož v neděli není moc o čem psát ale asi napíšu o tom jako to je v HP teď s Ginem ... :) Chci aby vypadl ... dělá se mi z něj zle ... :) Jinak všem moc dík že sem chodíte :) minulé 2 dny tu bylo přes 300 lidí a dnes přes dvěstě :) Fakt moc dík a zatím pá

Nikovo tajemství

26. dubna 2012 v 18:03
Niko v dnešním díle prozradí své tajemství ... a to o nafocení nahých fotek ... prozradí že někdo (nevím jestli kamarád) dal fotky na internet ... za což ho okamžitě deportovali z Ameriky kde v tu dobu byl a jěště ho zavřeli do vězení ... Niko říkal že se mu o tom nemluví lehce protože po tom co všichni viděli fotky na internetu Nika odsoudily že natáčí porno apod.
Jaký máš názor ty ?

Nový spoluhráč Martin Klušák

24. dubna 2012 v 18:41

V dnešním díle Hotelu Paradise uvidíte příchod nového hráče Martina Klušáka.Martin je z Prahy,pracuje jako policista a mezi své závislosti uvedl Facebook.Diskuze u jeho profilu na paradisehotel.cz jsou 50 na 50 ... půlka tvrdí že je hezký borec ... a druhá půlka ho odsoudila na první dojem ... Já ho jěště soudit nebudu ...
Jaký máš názor na první dojem ty ?

Tereza má imunitu !

23. dubna 2012 v 20:55
Ano možná jste to už četli , Tereza opět získala imunitu ... Předtím jí sice ztratila kvůli prohození s Nelou ,ale protože v ráji se může stát cokoli ... Imunitu znovu má a všem dochází že nejvíce ohrožená je Klaudia ... Ta Klaudia má ale smůlu :D ... Samozřejmě vše co jste se dočetli v tomto článku a jěště mnohem víc uvidíte v dněšním díle ... Podle ukázky kde Nela doslova řve na kluky "hej kreténi zaostalí" si myslím že určitě má cenu si dnes TV zapnout.

Vypadlíci v kosmetickém studiu Martiny Gavriely

22. dubna 2012 v 11:17
Čtyři vypadlíci ( Lenka Hovorková, Martin Rybka, Maťo Matyasi a Leo Beránek ) Se sešli v kosmetickém sálónu Martiny Gavriely ,kam je sama Martina pozvala na ošetření zdarma.Lenka podstoupila bezbolestnou liposukci , Martin (Rybka) si nechal udělat IPL Fotoepilaci nohou , Martin (Maťo) podstoupil omlazení obličeje.Leo přišel jen jako doprovod a u zásahů asistoval.Odpadlíci šli po salónu vymetat Pražské bary.V článku máte nějaké fotky.Další sex v ráji , překvapivě mezi Rockym a Natálií!

19. dubna 2012 v 22:19
V HP se odehrál další sex ! Ano ! další sex se odehrál mezí Natálií a Rockym.Ikdyž Rocky řekl že sní sex nechce ... nějak si Natálii chtěl usmířit.Domlouval se totiž s Tomášem o výměně partnerek.Také se s Tomášem domlouvaly na tom že opijí Natálii a že chtějí aby se nějak Natália zakoukala do Tomáše protože Rocky jí nechce.To Natálii velice rozlobilo.Nakonec to ale skončilo sexem
Názor si udělejte samy.

Nová spoluhráčka Tereza Flossová

18. dubna 2012 v 16:10
Včera do reality show Hotel Paradise zavítala nová spoluhráčka Tereza Flossová.Jen co vstoupila působila na všechny hodně upřímě a ona sama to o sobě tvrdí.Jen co sedla ke stolu začala mít připomínky na Vlada ... což mi vůbec nevadilo protože Vlado nepatří mezi mé oblíbené.Tereza se ubytovala a potom si šla za ostatními sednout na terasu a hned spustila na Tomáše že si vedle něj radši nebude sedat že by na ní vytáhl nějaké svoje olejíčky.Tomáš z toho byl dost zaskočený.
A jaký máte na Terezu názor vy ?

Z Ráje vypadl Romeo !!

17. dubna 2012 v 17:07
Z ráje tentokrát vypadl Romeo ... Romeo si sice věřil že hotel neopustí ale nakonec to tak dopadlo.Rómea vyřadil Vlado který s imunitou vybíral jako poslední a postavil se za Klaudii.Když Romeo vypadl..všechny objal...dokonce i Nelu !!..ta se mu z vše omluvila a on jí odpustil..dělal jakože mu nevadí, že vypadl ale bylo na něm poznat že toho lituje !! Když odcházel na kameru řekl poslední vzkaz své matce : 'Takže mami nevyšlo to...ale já budu dál bojovat, aby jsme měli lepší život !'
Jaký máte názor vy ? Myslíte, že je dobře, že vypadl zrovna Romeo ?